Please Sign In for Account Setting

ورود

Langauge

Choose the language in which you want to view Wetube

Template

Choose the Template

در حال بارگذاری پلیر، لطفا شکیبا باشید ...

حاخام یهودی: صهیونیست‌ها کافرند، نه یهودی!

522
0
0

انتشار شده در 5 سال قبل

پایگاه جامع فرق، ادیان و مذاهب_ یک حاخام یهودی معتقد است که داستان یهودیت و با صهیونیسم جداست و صهیونیسم جنایت‌کار جنگی است. او در مصاحبه تلویزیونی بیان می‌دارد:‌ «حاخام یهودی: متأسفانه حملات صهیونیست‌ها بنیان‌گذار جنایات جنگی است. این جنگ نتیجه امتناع صهیونیست از به رسمیت شناختن حقوق ملی فلسطینیان است. به علاوه، آن‌ها آغاز کننده جنگ علیه مسلمانان در فلسطین، غزه، کرانه باختری و قدس شریف هستند. صهیونیست‌ها می‌خواهند تمام مسلمانان و اعراب را در کنترل خود درآورند. آن زمانی که مسیحیان مشغول قتل عام یهودیان در اروپا بودند، کی از یهودیان حمایت کرد؟‌ یهودیان از طرف مسلمانان ترکیه حمایت شدند. هنگامی که انشاء الله صهیونیست‌ها با مسالمت تجزیه شوند ما تحت حمایت مسلمانان با یکدیگر با احترام، صلح و همزیستی مسالمت آمیز تحت قوانین اسلامی زندگی خواهیم کرد همان‌طور که در قرن گذشته بوده است. مطابق دین یهودی ما این یهودیان را یهودی نمی‌دانیم. صهیونیست‌ها کافر هستند چون آن‌ها احکام نوشته شده در تورات را رعایت نمی‌کنند.
خواهر عزیزم، اولاً باید بدانید که زندگی یهودیان تحت حمایت عرب و قوانین اسلامی مطلب تازه‌ای نیست. ما با صلح و مسالمت با یکدیگر تحت حکومت پیامبر اکرم و خلفای اسلامی زندگی کردیم. ما در شبه جزیره عربستان با مسلمانان با مسالمت زندگی کردیم و این چیز تازه‌ای نیست. صهیونیست‌ها چیز تازه‌ای آورده‌اند که یهود نمی‌تواند تحت قوانین عرب زندگی کند. باید متذکر شوم که در مراکش ۲۵ هزار یهودی در صلح و صفا با مسلمانان مراکشی تحت قوانین عربی زندگی می‌کنند. من هنوز تمام نکرده‌ام. در یمن حدود هزار یهودی تحت حکومت یمنی‌ها زندگی می‌کنند. در ایران تحت حکومت اسلامی ۲۵ هزار یهودی در صلح و مسالمت زندگی می‌کنند. شما فکر می‌کنید که این عجیب است؟ خیر!
ما امیدواریم که صهیونیست با مسالمت تجزیه شود و حکومت خودمختار فلسطینی در آنجا برپا شود. فلسطینیان می‌گویند در هر موقعیتی ما با شما زندگی می‌کنیم درست مانند زمانی که صهیونیست‌ها فلسطین را اشغال نکرده بودند»

نظرات