Please Sign In for Account Setting

ورود

Langauge

Choose the language in which you want to view Wetube

Template

Choose the Template

در حال بارگذاری پلیر، لطفا شکیبا باشید ...

واقعیت اعدام های سال67از زبان رحیم پور

249
0
0

انتشار شده در 2 سال قبل

هنگامی که رحیم‌پور در حال سخنرانی در دانشکده برق دانشگاه خواجه نصیر بود، 4 نفر پلاکاردهایی را بالا گرفتند که در آن به آنچه که کشتارهای سال 67 خوانده شده بود، حمله گردیده بود. اما پاسخ های قاطع حسن رحیم پور ازغدی ، پروژه اغتشاش اعضای طیف علامه دفتر تحکیم را که این بار در لباس حامیان منافقین ظاهر شده بودند،به طور کامل ناکام گذاشت و رحیم پور دقایقی بعد در حالی که به موضوع اصلی بحث خود یعنی "اصول گرایی اماکدام اصول؟"که به دعوت بسیج دانشجویی ایراد می کرد ، بازگشت که پس از فریاد های روشنگرانه این استاد دانشگاه در مقام رسواسازی منافقین و حامیانشان و سکوتی سنگین ، صدای تشویق و تکبیر سالن را پرکرده و پلاکارد به دست ها ترجیح دادند ، بی سو صدا جلسه را ترک کنند.
در اواسط این مراسم تعدادی از عناصر طیف غیرقانونی و افراطی علامه دفتر تحکیم از جمله«م.ا»،«ب.ص»،«م.ع»،«ع.پ»
قصد داشتند مراسم را به اغتشاش بکشانند که سخنان قاطع رحیم پور ازغدی این تلاش ها را به طور کامل با ناکامی مواجه کرد.یکی از اغتشاش کنندگان ، پلاکاردی با مضمون«کشتار67،حقوق بشر اسلامی» در دست داشت که رحیم پور پس از دیدن ای پلاکارد ، خطاب به حضار گفت:آن آقای ابلهی که ای پلاکارد را در دست گرفته، به احتمال زیاد جاهل است چرا که نمی داند با این کار خود از گروه تروریستی منافقینی حمایت می کند که از سال61تا67 ، 15هزار بی گناه را در خیابان های تهران و دیگر شهر ها ترور می کردند.
این استاد دانشگاه با بیان اینکه این فرد، چون آن ماجرا ها را نمی داند ، این پلاکارد را بالای دست خود گرفته است ، خاطر نشان کرد : مطمئن هستم خود این فرد هم نمی داند که از چه کسی حمایت می کند ، بلکه عده ای به او گفته اند این پلاکارد را در این مراسم بالا ببرد و او نیز از روی جهالت این کار را می کند. وی تأکید کرد: این عده ای که نظام مراسم را به هم می زنند ، از قاتلین شهیدانی مثل دستغیب ، رجایی ، بهشتی و مدنی دفاع می کنند.
تهیه شده در واحد مانیتورینگ مستضعفین MOSTAZAFIN.TV
این کلیپ را می توانید در 4نسخه ببینید و دانلود نمایید.

نظرات