Please Sign In for Account Setting

ورود

Langauge

Choose the language in which you want to view Wetube

Template

Choose the Template

در حال بارگذاری پلیر، لطفا شکیبا باشید ...

حمایت شبکه" کلمه"ازقاتلین اهل سنت ایران

305
0
0

انتشار شده در 2 سال قبل

طبق روال معمول رسانه های وابسته به آل سعود در یک جنجال رسانه ای به طرز ناشیانه ای به دفاع از گروه تروریستی توحید و جهاد پرداختند.
شبکه های وهابی-سعودی که ماهانه میلیون ها دلار از دربار و شاهزادگان سعودی دریافت می کنند، مأموریت دارند تا در ایران اسلامی جنگ مذهبی و قومی به پا کرده و بالایی که برسر مردم عراق،سوریه،یمن و افغانستان آورده اند در اینجا نیز به اجرا درآوردند تا هرروز مردم سراسر ایران بانادیده گرفتن برادری و اخوت اسلامی میان خود شاهد خون ریزی و نا امنی و کشتار باشند اما این وسط افرادی که در بیرون از کشور هستند با دریافت دلار های خود به ریش مردم مظلوم بخندند.
از جمله این شبکه های فارسی زبان تفرقه افکن،شبکه های کلمه،نور و توحید می باشند که بارها با این خوش خدمتی ها توانسته اند دلارهای کلانی از سعودی ها دریافت کنند و با این پشتوانه مالی در بهترین شرایط رفاهی در خارج از کشور به سر می بردند.
در حقیقت این شبکه ها، به شبکه های رسمی عربستان سعودی تبدیل شده اند، به نحوی که در برنامه های مختلف آن به دفاع از سیاست های آل سعود و عقاید افراطی وهابیت پرداخته می شود.
این دستگاه تبلیغاتی در پی اعدام برخی از اعضای گروه تروریستی توحید و جهاد که دستش به خون هموطنان کرد از جمله علمای اهل سنت آغشته است، به تکاپو افتاده و طبق روال معمول دریک جنجال رسانه ای به طرز ناشیانه ای به مظلوم نمایی و دفاع از این گروه تروریستی پرداختند.

نظرات